Kijkersraad bijeenkomst bij de olifanten in dierenpark Emmen!
Het was weer een gezellige boel in dierenpark Emmen. Deze keer waren presentator Bart en regisseurs Leo en Jan Pieter ook van de partij.Lees hier het verslag van Kijkersraad adviseur Wies!
Het was een mooie dag voor weer een nieuwe Klokhuis Kijkersraadbijeenkomst. En deze keer reisten we af naar dierenpark Emmen! Wel een eindje rijden voor mij (3 uurtjes maar...). Maar voor andere adviseurs lag het dierenpark weer om de hoek.

Nadat we eindelijk een parkeerplaats hadden gevonden bij aankomst, mochten we gaan zoeken naar de ingang van het dierenpark. Bij de ingang stonden al een paar adviseurs te wachten. Petra had Bart en regisseurs Leo en Jan Pieter meegenomen.
De Kijkersraad bijeenkomst werd gehouden in een klein maar gezellig zaaltje. We gingen filmpjes screenen en beoordelen.
De Klokhuis regisseurs wilden graag weten welke onderwerpen ons interesseren en wat we graag op televisie zien. We hebben nieuwe en leuke Klokhuis afleveringen over verschillende gebouwen gekeken. Van moderne tot ouderwetse gebouwen. De regisseurs wilden graag weten over welke huizen of gebouwen we meer zouden wilden weten. Ook moesten we een lange enquête invullen over welke onderwerpen we interessant vinden.
Na het vragenuurtje gingen we op de foto met de olifanten van dierenpark Emmen. Er gingen meer broodjes in de sloot dan in de olifantenkooi. Maar ja, het Klokhuis kan natuurlijk niet alles. Maar het Klokhuis kan wel een hele leuke dag voor mij, familie en de andere Klokhuis kijkersraad adviseurs organiseren!
dinsdag 30 juni 2009 | 16.39 uur | reacties (1)
Leuk verslag!